Az esti szentmise rendje változik! Mától este 6 órakor kezdődnek, az esti szentmisék!

Szent Mónika Imacsoport minden hétfőn délelőtt 10 órakor a templomban. Szeretettel várunk és hozzátok imakéréseiteket!

Szentségimádás minden csütörtökön a szentmise előtt fél órával.

Gyertyaláng kisegyüttes próba minden diák mise előtt 8:30-tól a Boldogasszony-házban.

A vasárnapi 9:30-as diákmise ideje alatt és minden mise után is van gyónásra lehetőség, nyugodtan szólítsanak meg bennünket.

A diákmise elején közösen imádkozzuk el az irgalmasság rózsafüzért!

2016. szeptember 6-án 20 éves évfordulóját ünnepeljük annak, hogy Pannonhalmán járt Szent II. János Pál pápa. Az este hat órakor kezdődő szentmise után, közösen lesétálunk a pápa kereszthez, a hét órakor kezdődő megemlékezésre.

2016. szeptember 6-án, kedden 20:30-kor felnőtt Bibliaolvasás lesz Ákos atya vezetésével.

2016. szeptember 10-én szombaton, a területi apátság fiataljai a krakkói Ifjúsági Világ Találkozó utótalálkozójára zarándokolnak a Budapestre a Margitszigetre. Az utazás költsége: 3000 forint. Jelentkezési határidő: 2016. szeptember 1.

Jelentkezési lap a hirdető táblánál található.

2016. szeptember 17-én, kerül megrendezésre az ARS SACRA - Nyitott Templomok Napja rendezvény,

- 13 óra részvétel a szerzetesek napközi imaóráján a Bazilikában

- 15-20 óráig nyitva a Gyümölcsoltó Boldogasszony Plébániatemplom önálló imára,

- 18 óra szentmise a Plébániatemplomban – a liturgiát a Cantate Kórus kíséri