Miserend: Hétköznaponként este 19:00 órakor

Szombaton este 19:00 órakor Vasárnap és ünnepnapon 8:00, 9:30 (diákmise) és 19:00 órakor

Sajnos a héten két testvérünket kísérjük utolsó útjára, 08.16-án kedden 14 órakor Özv. Gyurkovics Lászlóné, szül: Takács Ilonát, a temetés előtt engesztelő szentmise lesz 13.15-kor.

Id. Demjén Imrétől 08.18-án búcsúzunk el 15 órakor a pannonhalmi temetőben.

Szent Mónika Imacsoport minden hétfőn délelőtt 10 órakor a templomban. Szeretettel várunk és hozzátok imakéréseiteket!

Szentségimádás minden csütörtökön a szentmise előtt fél órával.

Gyertyaláng kisegyüttes próba minden diák mise előtt 8:30-tól a Boldogasszony-házban.

A vasárnapi 9:30-as diákmise ideje alatt és a mise után is van gyónásra lehetőség, nyugodtan szólítsanak meg bennünket.

A diákmise elején közösen imádkozzuk el az irgalmasság rózsafüzért.

Augusztus 15-én hétfőn Nagyboldogasszony ünnepe, kötelező ünnep a munkanap miatt csak este 19.00-kor lesz szentmise, a szentmise előtt 18.30-tól rózsafüzért imádkozunk.

Augusztus 20-án szombaton,szent István ünnepén 10.00-kor a templomban lesz ünnepélyes szentmise Ákos atya vezetésével. (kántor: Dr.Soleczki Levente) és este a szokott rendben.

Segíteni szeretnénk a dolgozó szülőknek azzal, hogy óvodás korú gyermekeik egész napos felügyeletét bízhatják ránk. Az ovisokra és kisiskolás testvéreikre a Boldogasszony Házban fogunk vigyázni, augusztus utolsó hetében. A gyermekek teljes ellátást, (háromszori étkezést) kapnak. Befogadni naponta max. 20 gyermeket tudunk, az ellátásért napi 1.000 Ft-ot kell fizetni, testvéreknek gyermekenként 500 Ft-ot. Jelentkezni az újságos asztalon lévő jelentkezési lapon lehet.

Augusztus 31- szeptember 3-ig zarándokutat hirdetünk Krakkóba szent Fausztina nővér és szent II. János Pál pápa nyomán. Részletes program a faliújságon.

2016. szeptember 17-én, kerül megrendezésre az ARS SACRA - Nyitott Templomok Napja rendezvény

- 13 óra részvétel a szerzetesek napközi imaóráján a Bazilikában

- 15-20 óráig nyitva a Gyümölcsoltó Boldogasszony Plébániatemplom önálló imára,

- 18 óra szentmise a Plébániatemplomban – a liturgiát a Cantate Kórus kíséri