19. évközi vasárnap

A szentmisék, liturgiák rendje: vasárnapokon 8.00 9.30 és 19.00 órakor, hétköznapokon 19.00 van a szentmise.

Augusztus 8-án hétfőn 10.00-kor Szent Mónika Imaközösség közös imádsága.

Augusztus 11-én csütörtökön szentmise előtt félórával szentségimádást tartunk.

Augusztus 13-án szombaton az esti szentmise keretében a Kalász táborozók hálaadása.

Jövő vasárnap augusztus 14-én már újra a templomban, a szokott rendben lesznek a szentmisék.

Augusztus 15.-én hétfőn Nagyboldogasszony ünnepe, a munkanap miatt csak este 19.00-kor lesz szentmise. (kántor: Dr.Soleczki Levente)

Augusztus 20-án szombaton,szent István ünnepén 10.00-kor a templomban lesz ünnepélyes szentmise Ákos atya vezetésével. (kántor: Dr.Soleczki Levente) és este a szokott rendben 19 órakor lesz szentmise.

Hálásan köszönjük minden kivitelező mester és vezetőiknek, minden segítőnek munkáját, hogy visszaköltözhettünk a padlózat felújítás után a templomba. Várunk a burkolati réteg kivitelezésére, amelyhez már nem kell kiköltöznünk.

Kívánunk a jövő hétfőtől szombatig a Vácon táborozó Kalásznak (23 gyermek és kísérők) jó pihenést, gazdagodást és szerencsés hazaérkezést.

Köszönjük az Árvácska együttesnek, hogy eljöttek és megajándékoztak bennünket előadásukkal és Isten-dicséretükkel. Köszönjük az Őket segítők áldozatos, nagylelkű segítségét, köztük a Főapátság és a budapesti Közjó Alapítvány pályázati támogatását.

Ugyancsak hálásan köszönjük az amerikai Katolikus Püspöki Konferencia alapítványának a Boldogasszony Ház korszerűsítésének, szociális programjának 5,5 MFt értékű támogatását.