Februárban a Betegek Világnapjához kapcsolódóan a beteg és idős hívek számára felajánljuk a templomban és a győri kórházban a betegek szentségének kiszolgáltatását.

Február 20. szombat 14.15-kor gyászmise elhunyt Boros Lászlóért temetése 15.00-kor kezdődik.

Szent Mónika Imacsoport minden hétfőn délelőtt 10 órakor a templomban. Szeretettel várunk és hozzátok imakéréseiteket!

Szentségimádás minden csütörtökön a szentmise előtt fél órával.

Nagyböjti keresztutat járunk be, minden pénteken az esti mise után!

KALÁSZ foglalkozás: február 27. szombat 15 óra

Ifjúsági hittan: minden szombat 19 óra

Gyertyaláng kisegyüttes próba minden diák mise előtt 8:30-tól a Boldogasszony-házban.

A  vasárnapi  9:30-as diákmise ideje alatt és a mise után is  van gyónásra lehetőség, nyugodtan szólítsanak meg bennünket.

A diákmise elején közösen imádkozzuk el az irgalmasság rózsafüzért.

Családok imája: várjuk a házaspárok jelentkezését a vasárnapi családok imájának felolvasására.

Február 28-án  vasárnap az esti szentmisében a Cantate kórus énekel Lukács atya vezetésével

Ifjúsági Világtalálkozó Krakkó 2016. július 28. - augusztus 2. Jelentkezési lap hátul a hirdetőtáblánál.