Évközi 32. vasárnap

A szentmisék rendje: Vasárnap 8:00, 9:30 és 18:00 órakor, hétköznap 18.00 órakor.

November 9-én, hétfőn 10:00-kor a Szent Mónika Imaközösség közös imája a templomban.

November 11-én, szerdán Szent Márton főünnepe. 16.45-kor találkozunk a Szent Márton szobornál és 17:00 órakor indul a lampionos zarándoklat az Apátságba. 17.35-kor Asztrik főapát úr fogad bennünket. Az esti szentmise a szokott időpontban lesz.

November 12-én, csütörtökön a szentmise előtt szentségimádás lesz.

Örömmel jelzem, hogy a Boldogasszony Ház szerdától készen áll, hogy a Kormányzat és az Apátság támogatásával egy éven keresztül heti 110 embert meghívjunk  "szent Márton asztalához". Mivel ez egy új kezdeményezés, ezért kezdeti apróbb zökkenők előfordulhatnak. Kérjük az érintettek megértését.