Évközi 26. vasárnap

A szentmisék rendje: Vasárnap 8.00, 9.30 és 18.00 órakor, hétköznap 18.00 órakor

Október havában vasárnap a diákmise, hétköznapokon a szentmise előtt rózsafüzért mondunk.

Szeptember 28-án, hétfőn 10:00 órakor Szent Mónika Imaközösség közös imádsága.

Szeptember 29-én, keddtől a szentmise a Boldogasszony Házban lesz, mert a szentély burkolása történik péntek délutánig.

Szeptember 29-én, kedden 20:30 Biblia olvasás Ákos atyával.

Október 1-én, csütörtökön a szentmise előtt fél órával szentségimádást tartunk.

Október 2-án, első pénteken délután betegek látogatása áldoztatása

Október 2-án, első pénteken a szentmise után Antal atya előadása a „Szentmise ünneplése” címmel.

Október 3-án, szombaton Nagymarosi Ifjúsági Találkozó

Október 3-án, szombaton 15:00-kor Kalász foglalkozás

Jövő héten a Boldogasszony Ház tetőtér felújítását folytatjuk és a földszinti vizes helységek bontását elkezdjük. Kérjük a hívek támogatását.

Október 10-én Elréd atya az oblátusokkal együtt kínál még 15 főnek zarándoklatot, a korábbi éveknek megfelelően Ják, Szombathely, Celldömölk céllal. Ez idáig 15 fő jelentkezett és még ugyanennyi jöhetne. Ha valakinek segítség: a 7.000 Ft/fő költség az ebéd árával csökkenthető 5.000 Ft/fő összegre. Hétfőn le kell adnom a jelentkezők létszámát.