Évközi 24. vasárnap

A szentmisék rendje: Vasárnap 8:00, 9:30 és 18:00 órakor, hétköznap 18.00 órakor van szentmise.

Szeptember 14-én, hétfőn  a Szent Kereszt felmagasztalásának ünnepén 10.00-kor Szent Mónika Imaközösség közös imádsága. Imanap a menekültekért.

Szeptember 15-én, 20.30-kor Biblia olvasás Ákos Atyával

Szeptember 17-én, csütörtökön a szentmise előtt félórával szentségimádást tartunk.

Szeptember 19-én, szombaton az Ars Sacra fesztivál keretében a Nyitott Templomok Napja. A mottó „Szentek legyetek”!(1Pt. 1,16). A programok itt.

Szeptember 20-án, jövő vasárnap a diák mise után „József kosár” sporttér átadása és bogrács és söröshordó mellett kötetlen együttlét a tervezővel, kivitelezőkkel, támogatókkal, hívekkel a Boldogasszony Háznál.

Elréd atya az oblátusokkal együtt kínál még 6 főnek zarándoklatot, a korábbi éveknek megfelelően, október 10-én, szombaton Ják, Szombathely, Celldömölk céllal. A részletes adatok és a jelentkezési ív a hirdető asztalon.

Hálásan köszönjük a Mécs családközösség lelki napját a benne résztvevőknek, Simon Gábor házaspárnak és Varga László kaposvári plébánosnak.

Köszönjük Tomolák Zsoltnak az Önkormányzatnak,  Pannon Vízműnek a plébánia szennyvíz és esővíz elvezetésben adott nagylelkű munkájáért.