Évközi 23. vasárnap

A szentmisék rendje:  vasárnapokon 8:00, 9:30 és 18:00 órakor, hétköznapokon 18:00 órakor

Szeptember 7-én, hétfőn 10:00 órakor Szent Mónika Imaközösség közös imádsága.

Szeptember 7-én, hétfőn 17:00 órakor a Főapátság Szent Adalbert Otthon szervezésében a "Demenciáról másként" címmel tartunk szakmai előadást a Boldogasszony Házban.

Szeptember 10-én, csütörtökön a szentmise előtt fél órával szentségimádást tartunk.

Szeptember 11-én, pénteken 13:00 órakor Kása János és felesége Kéri Borbála hamvainak elhelyezése a temetőben.

Szeptember 12-én, szombaton a Mécs családközösséggel közös Varga László atya vezette lelki nap.

Jövő vasárnap a diákmisében Veni sancte a diákmisében iskolatáska megáldás.

Szeptember 20-án, a diákmise után a "József Kosárlabdapálya" átadása és agapé a tervezővel, kivitelezőkkel, támogatókkal, hívekkel a Boldogasszony Házban.

Elréd atya az oblátusokkal együtt kínál 22 főnek zarándoklatot, a korábbi éveknek megfelelően, október 10-én, szombaton Ják, Szombathely, Celldömölk úticéllal. A részletes adatok és a jelentkezési ív a hirdető asztalon található.