Évközi 22. vasárnap

A szentmisék rendje: Vasárnap 8:00, 9:30 és 19:00 órakor, hétköznapokon 19:00 órakor.

Augusztus 31-én, hétfőn 10:00 órakor Szent Mónika Imaközösség közös imádsága.

Szeptember 1-én, kedden este 20:30-kor lesz az első közös Biblia olvasás a Boldogasszony házban Ákos atya vezetésével. A tanév során mindig a hónap első és harmadik keddjén várjuk az érdeklődőket.

Szeptember 3-án, csütörtökön a szentmise előtt fél órával szentségimádást tartunk.

Szeptember 4-én, elsőpénteken 14:00 órakor gyászmise Kiss Istvánért, majd az Ő temetése 15:00 órakor.

Szeptember 4-én, elsőpénteken 16:00 órától a betegek látogatása. Kérem a hozzátartozókat jelezzék ezirányú kéréseiket.

Szeptember 4-én, elsőpénteken az esti szentmise után Hortobágyi Cirill perjel atya tart előadást a Boldogasszony Házban „Gyógynövény tradíció Pannonhalmán”címmel.

Szeptember 5-én, szombaton 15:00 órakor elkezdődik a Kalász foglalkozásSzeretettel várjuk a gyerekeket a Boldogasszony Házba.

Jövő vasárnap, szeptember 6-án reggel 5:30 órakor indul a Szabadságtérről a Bese Gergő atya által vezetett Máriabesnyői zarándoklat , 51 fős busz teljes létszámmal.

Jövő vasárnap szeptember 6-án 15:00 órakor Farsang Sándor festőművész tanár hamvainak elhelyezése a temetőben.

Ugyancsak jövő vasárnap estétől a szentmise időpontját 18.00 órára tesszük a jövő év május első vasárnapjáig.

A 2015.09.12-én Mécs családközösséggel közös, Varga László atya vezette lelki napra történő jelentkezési íveket kérjük hogy kitöltve hozzák vissza.

Elréd atya az oblátusokkal együtt kínál 22 főnek zarándoklatot, a korábbi éveknek megfelelően, október 10-én, szombaton Ják, Szombathely, Celldömölk úticéllal. A részletes adatok és a jelentkezési ív a hirdető asztalon.