18. évközi vasárnap

A szentmisék, liturgiák rendje:

vasárnapokon 8.00 9.30 és 19.00 órakor, hétköznapokon 19.00 órakor van szentmise.

Augusztus 3-án, hétfőn 10:00-kor Szent Mónika Imaközösség közös imádsága.

Augusztus 6-án, csütörtökön Urunk színeváltozásának ünnepén 11.00-kor a Bazilikánkban Asztrik főapát úr pappá szenteli Matusz Hugó fiatal rendtársunkat.

Itt a kistemplomban a megszokott módon szentmise előtt félórával szentségimádást tartunk.

Egyéb:

Jövő héten kezdődik a római ministráns találkozó, ahol Lüvi Adél, Szabó Georgina és testvére György képvisel bennünket.

A Csíkszeredai Babba Mária Otthon és a Nagyasszonyunk Otthon Árvácska együttese (45 fő) augusztus 8-án szombat estétől augusztus 11-én hétfő reggelig újból eljön Plébániánkra. Szállásadásban és étkeztetésben kérünk segítséget.

Vasárnap délután 16:00-kor a Csúf kiskacsa zenés táncos mesejátékot adják elő. a Majorság nagytermében. A előadás megtekintése díjtalan, de adományokkal támogatnunk kell őket.

A Mécs családközösséggel közösen lelki napot szervezünk Varga László atya vezetésével szeptember 12.-én. Szeretnénk, ha a plébánia részéről is minél többen részt vennénk ezen. A jelentkezési lapot a hátsó hirdető asztalon találják.

József atyát betegsége ágyhoz kötötte, így sajnos nem tud a betegekhez  elmenni. Kérem, hogy a plébánosnak szóljanak akár a kórházban lévő, akár az elsőpénteki betegek ellátásáért.