Egy komfortzóna-feszegető, 90 napos lelkigyakorlat férfiaknak, amely a hétköznapi megszokások köréből való „kivonulásra" (exodus) hív. A résztvevőket abban segíti, hogy megtalálják, mi életükben az, ami leginkább rabságot jelent, és minél inkább elmozduljanak a lelki szabadság irányába.

-  A lelkigyakorlat január 1-én kezdődik, 90 nappal Húsvét előtt, és több ponton is a nagyböjtben szokásos lelki   cselekedeteket alkalmazza.

-  Férfi közösségben lehet végezni, célszerűen páros létszámban.

-  Mindenkinek kell egy "horgony", egy kötéltárs, akivel minden nap tudsz beszélni.

-  Az elmélkedés központi témája, hogy ahogy Isten is megszabadította Izraelt az Egyiptomi fogságból (kivonulás könyve -> exodus), úgy mi is megszabadulhatunk káros szenvedélyeinktől, bűneinktől.

-  Kell egy "Miért?": egy ember, egy cél akiért/amiért felajánlod a 90 napot.

-  Három alappillérre épül a lelkigyakorlat: imádság, aszkézis, testvériség.

-  Van női verziója is: facebook, illetve angol leírás.

Olvasd el az Exodus90 útmutatót és gondolkozz el, kit szólítanál meg, hogy végezze el veled a lelkigyakorlatot.

A csoportkereső működése:

Amennyiben nincs csoportod, vagy olyan férfiakat sem találtál (legalább 3 fő) akik elindulnak veled, és látod, hogy a környezetedben van jel a térképen, ebben az esetben küldj nekünk egy email-t az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre. Senkinek az email-címét nem adjuk ki előzetes megkérdezés nélkül, de segítünk a kapcsolatok kiépítésében.

Szeretettel várunk a közös Kivonulásra:

Üdvözlettel:

Hunyady Gergely