„Ciklus-Show” és „Titkos küldetés”

9-13 éves lányoknak és fiúknak- ismeretterjesztő programok a kamaszok testi és lelki változásairól

Két héttel ezelőtt a Boldogasszony Házban első alkalommal kerültek megtartásra a programok. Az Életünk a Család Nonprofit Közhasznú KFT. szervezésében.

A nagylétszámú érdeklődés és a sikere nyomán újabb alkalmak lesznek.

Június 11-én lesz a következő, melynek a fiúknak szóló foglalkozására még vannak szabad helyek.

A szülők részére is van egy bemutató, melyen megismerhetik, hogy milyen nyelvezetet használva kínálják az információt a serdülőknek. Ez nagyban elősegíti a szülő gyermek közti kommunikáció elindulását, egy bizalmasabb légkör és kapcsolat kialakítását.

Lányos és fiús szülők jelentkezését is várja és koordinálja:

Kádi-Horváth Zsófia, elérhetősége:

mobil: 30/8286375