Kedves 2022-ben jubiláló Házaspárok!

Kedves Rokonaik, Ismerőseik és Barátaik!

Május 15. vasárnap az esti 7 órás mise keretében szeretnénk a jubiláns házaspárokat megáldani és kiemelten értük imádkozni.

Ehhez kérném Mindnyájuk segítségét, hogy a családjukban, rokoni vagy baráti körükben nézzenek körül, szólítsák meg őket, hisz – főleg az idősebbek – már nem tudnak rendszeresen misére jönni. Így lehet, hogy nem szereznének tudomást erről az alkalomról,  pedig szívesen részt vennének.

Tehát az 5-re és kerek 10-re végződő házassági évfordulósok jelentkezését várjuk. Azokat, akiknek a házasságkötésük éve 2-re vagy 7-re végződik.

Kérjük, hogy írják meg az ő adataikat, illetve mindazok jelezzék, akik érintettek és szívesen részesülnének áldásban, köszöntésben:

• Férj és feleség neve
  • házasságkötés éve
  • Lakcím
  • Email cím (ha van)
  • Telefonszám

Várjuk akkor is a jelentkezéseket, ha nem tudnának a párok ezen az ünnepi misén részt venni. Köszöntő emléklapot juttatnánk el a jubilánsoknak a plébániáról.

Köszönöm, hogy együtt készülhetünk erre az alkalomra!