12. évközi vasárnap

A szentmisék, liturgiák rendje:

vasárnapokon 8.00 9.30 és 19.00 órakor a mai vasárnapot kivéve , amikor Zsebedics József, Győrszentmárton szülöttének aranymiséje lesz 16:00-kor, ezért az esti szentmise elmarad,

hétköznapokon 19.00 van a szentmise.

Június 22.-én hétfőn 10.00-kor Szent Mónika Imaközösség közös imádsága.

Június 18.-án csütörtökön 77 évesen elhunyt Takács Gyuláné született Tóth Jolánért lesz gyászmise 15.15-kor és 16-kor az ő temetése

Az esti szentmise a szokott rendben szentmise előtt félórával szentségimádást tartunk.

Egyéb:

Tegnap temettük a 78 évesen elhunyt Koczmann Lászlót.

Segíteni szeretnénk a dolgozó szülőknek azzal, hogy az iskolás és óvodás korú gyermekek egész napos felügyeletére 1-1 hétre lehetőség nyílik a Boldogasszony Házban. Az iskolásokat júliusban, (6-ától 10-éig) az óvódásokat augusztusban bízhatják ránk a szülők. A gyermekek teljes ellátást, (háromszori étkezést) kapnak. Befogadni naponta max. 15 gyermeket tudunk, az ellátásért napi 1.000 Ft-ot kell fizetni, testvéreknek gyermekenként 500 Ft-ot. Jelentkezni a hirdetőtáblán lévő jelentkezési lapon lehet.

Ferenc bencés atya Győr-Ménfőcsanaki hívekkel Lengyelországi zarándoklatra megy július 20-24-ig . Akit szeretne részt venni, kérem szóljon a plébánosnak.