A szentmisék, liturgiák rendje:

vasárnapokon 8.00 9.30 és 19.00 órakor, hétköznapokon 19.00 van a szentmise.

Június 15.-én hétfőn 10.00-kor Szent Mónika Imaközösség közös imádsága.

Június 16.-án, kedden este fél 9-kor Bibliaóra Ákos atyával. Aztán nyáron nem lesz, legközelebb szeptemberben.

Június 18.-án csütörtökön a szentmise előtt félórával szentségimádást tartunk.

Június 3. vasárnapján 21.én Zsebedics József, Szentmárton szülötte, aranymisét mond, és az ő tiszteletére az esti szentmisét 16.00-ra előbbre hozzuk.

Egyéb:

1. Jövő hét keddjén lapátos földmunkához segítséget kérünk a plébánia sportpályája körül.

2. A Kalász táborba van lehetőség még jelentkezni jövő hét szerdáig Hegedüs Ferencné Mónikánál.

3. Segíteni szeretnénk a dolgozó szülőknek azzal, hogy az iskolás és óvodás korú gyermekek egész napos felügyeletére 1-1 hétre lehetőség nyílik a Boldogasszony Házban.

Az iskolásokat júliusban, (06.06.-tól 06.10.-ig) az óvódásokat augusztusban bízhatják ránk a szülők. A gyermekek teljes ellátást, (háromszori étkezést) kapnak. Befogadni naponta max. 15 gyermeket tudunk, az ellátásért napi 1.000 Ft-ot kell fizetni, testvéreknek gyermekenként 500 Ft-ot. Jelentkezni a hirdetőtáblán lévő jelentkezési lapon lehet.

4. Ferenc bencés atya Győr-Ménfőcsanaki hívekkel Lengyelországi zarándoklatra megy július 20.-24.-ig . Aki szeretne részt venni, kérem szóljon a plébánosnak.