Nagyböjt 4. vasárnapja

A szentmisék, liturgiák rendje:

Hétköznapokon 18.00-kor van a szentmise.

Vasárnap 8.00 9.30 és 18.00-kor.

Istennek hála hét hét után a hétköznapi szentmisék is itt a templomban lesznek.

Március 16-án, hétfőn 10.00-kor Szent Mónika imaközösség közös imádsága lesz.

Március 17-én, kedden  20.30-kor felnőttek részére Biblia olvasás a Boldogasszony Házban Ákos atya vezetésével.

Március 19-én, csütörtökön az esti szentmise előtt fél órával szentségimádást tartunk.

Március 20-án, pénteken a szentmise után keresztúti ájtatosság az un. Barátság parkban.

Március 21-én, szombaton 16.00-kor ovis hittan a Boldogasszony házban, 19-kor ifjúsági hittan az apátságban Gergő atyával.

A jövő vasárnapon Nagyböjt 5. vasárnapja.

Isten fizesse meg a szegényeknek adott tartós élelmiszer adományaikat és a mai napon adott pénzügyi adományaikat az ukrajnai magyarok javára, amelyet a Püspöki Konferencia országos programjaként tettek.

Hálás köszönet a templomunkat tervezőknek, kivitelezőknek, takarító asszonyoknak és mindenkinek a szép eredményért.

Kisebb munkák még folytatódnak, de inkább nagyböjtre és Gyümölcsoltó Boldogasszony ünnepére majd húsvétra készülünk itt a templomban.