Nagyböjt 3. vasárnapja

A szentmisék, liturgiák rendje:

Hétköznapokon 18.00-kor van a szentmise.

Vasárnap 8.00 9.30 és 18.00-kor.

Hétfőtől péntekig az esti szentmiséket ismételten  a Boldogasszony Házban ünnepeljük a templom belső festése miatt.

Március 9-én, hétfőn 10.00-kor Szent Mónika imaközösség közös imádsága lesz.

Március 11-én, szerdán id. Tanács Mihály temetése lesz 15.00 -kor . Az esti szentmisét érte ajánljuk fel.

Március 12-én, csütörtökön Özv. Hegedüs Józsefné szül. Kurcz Etelka temetése lesz 13.00-kor, előtte az érte bemutatott gyászmise 12.00-kor a Bazilikában lesz.

Az esti szentmise előtt fél órával szentségimádást tartunk.

Március 13-án, pénteken a szentmise után keresztúti ájtatosságot tartunk az un. Barátság parkban.

Március 14-én 15.00-kor Kalász foglakozás lesz.

A jövő vasárnapon Nagyböjt 4. vasárnapja.

A mai vasárnaptól a következő vasárnapig a Püspöki Kar tartós élelmiszergyűjtést hirdetett a szegények javára. A templomokban gyűjtött javakat a Karitász szervezete osztja szét.

A következő vasárnapon rendkívüli gyűjtés lesz az Ukrajnai magyarok megsegítésére.

Jövő héten lassan befejeződik a templom belső átalakítása.

Pénteken délután háromkor ismételten takarítói segítséget kérek.