Nagyböjt 2. vasárnapja

A szentmisék, liturgiák rendje:

Hétköznapokon 18.00-kor van a szentmise.

Vasárnap 8.00 9.30 és 18.00-kor.

Hétfőtől péntekig az esti szentmiséket ismételten  a Boldogasszony Házban ünnepeljük a templom belső átalakítása miatt.

Március 2-án hétfőn 10.00-kor Szent Mónika imaközösség közös imádsága lesz.

Március 3-án 20.30-kor Szentírás olvasás Ákos atyával.

Március 5-én csütörtökön a szentmise előtt fél órával szentségimádást tartunk.

Március 6-án pénteken a szentmise után keresztúti ájtatosság lesz az un. Barátság parkban.

Március 7-én szombaton a szentmise után  Biblia óra Elemér atyával. Az előadás címe „boldogok a lélekben szegények..”(Mt.5,2.)

A jövő vasárnapon Nagyböjt 3. vasárnapja.

Nagyböjt 3. vasárnapjától a következő vasárnapig a Püspöki Kar tartós élelmiszer gyűjtést hirdet meg a szegények javára. A templomokban gyűjtött javakat a Karitász szervezete osztja szét.

Jövő héten is tovább folytatódik a templom belső átalakítása és remélhetőleg az első ütem végéhez közeledünk. Még egy kicsit kérem türelmüket.

Pénteken délután háromkor kérek takarítói segítséget, hogy szombat estére itt ünnepelhessük a szentmisét.