A szentmisék, liturgiák rendje:

Hétköznapokon 18.00-kor van a szentmise.

Vasárnap 8.00 9.30 és 18.00-kor.

Hétfőtől péntekig az esti szentmiséket a Boldogasszony Házban ünnepeljük a templom belső átalakítása miatt.

Február 2-án hétfőn Urunk bemutatása ünnepén 10-kor Szent Mónika imaközösség közös imádsága lesz.

Február 3-án 20.30-kor Bibliaóra lesz a Boldogasszony Házban Ákos atya vezetésével.

Február 5-én csütörtökön a szentmise előtt fél órával szentségimádást tartunk.

Február 7-én szombaton a szentmise után Biblia óra lesz Elemér atyával.

Jövő vasárnap - Évközi 5. vasárnap - a szentmisék a templomban a szokott rend szerint lesznek megtartva, és Balázs áldásban részesítjük a híveket.

Évközi 6. vasárnapon -  február 15-én -  a betegek kenetének szentségét szolgáltatjuk ki a rászorulóknak szentmise keretében.

Építkezés:

Jövő héten  tovább folytatódik a templom belső átalakítása a kiviteli tervek szerint. A belső rendezéssel együtt járó kellemetlenségek miatt megértésüket, türelmüket kérem. A végeredmény nemesen egyszerű és szép lesz.

Pénteken délután háromkor kérek takarítói segítséget, hogy szombat estére itt ünnepelhessük a szentmisét.