A szentmisék, liturgiák rendje:

Hétköznapokon 18.00-kor van a szentmise.

Vasárnap 8.00 9.30 és 18.00-kor.

Ma vasárnap délután 14.30-kor a Boldogasszony Házba egy kötetlen találkozásra hívok minden érdeklődőt Bese Gergő atyával.

Január 19.-én hétfőn 10.00-kor Szent Mónika imaközösség közös imádsága lesz.

Gyászmise és temetés:

Január 19-én, hétfőn 14:15-kor gyászmise a tragikusan elhunyt 31 éves Baranyai Krisztiánért majd 15.00-kor lesz az Ő temetése.

Január 20-án, kedden 20:30-kor Ákos atyával a Boldogasszony Házban bibliaolvasást tartunk.

Január 22-én csütörtökön a szentmise előtt fél órával szentségimádást tartunk.

Január 22-én, csütörtökön ugyanebben az időben a monostor bazilikájában 18.00-kor ökumenikus vesperás, Joob Máté evangélikus lelkész hirdet igét.

Január 24.-én szombaton 16.00-kor a Boldogasszony Házban filmvetítés lesz XXIII. János a II.vatikáni zsinatot összehívó pápáról. A szentmise után kötetlen beszélgetésre hívunk minden érdeklődőt.

Jövő vasárnap az Évközi 3. vasárnapon befejeződik az imanyolcad a keresztények egységéért.

Jövő héten  tovább folytatódik a templom belső átalakítása a kiviteli tervek szerint. A tervrajzokat feltettük a honlapunkra: plébánia.bencés.hu

Asztrik Főapát úr Szentföldi zarándoklatot hirdetett meg a bencés plébániák számára 2015. március 8-tól-14-ig. A programot elhelyeztük hátul a hirdető táblára.