...  Az  egyiknek  öt  talentumot   adott,  a  másiknak  kettőt,   a
   harmadiknak pedig  egyet, kinek-kinek  rátermettsége szerint...

November 17-én hétfőn 10.00-kor a Szent Mónika imaközösség tart imaórát.

November 19-én szerdán Szent Erzsébet napján Ravazdra megyünk szentmisére, tehát itt a kistemplomban nem lesz szentmise. Indulás a megrendelt busszal a Szabadság térről 17.30-kor. Húszan jelezték, hogy jönnek.

November 20-án csütörtökön a szentmise előtt fél órával szentségimádást tartunk.

November 22-én 15.00-kor KALÁSZ foglalkozás lesz .

Jövő vasárnap az egyházi év utolsó, Krisztus Király vasárnapja. Ez a nap a szentmártoniaknak ősi idők óta a szentségimádás napja. A diákmise végén szentségkitétel. Este 17.30-kor közös szentségimádás majd szentségeltétel. Kérem mindenki tartsa kötelességének, hogy eljöjjön egy rövid időre.

Az utolsó vasárnap gyűjtését a szegények részére küldjük el a Püspöki Konferencián keresztül.

Építkezés:

Örömmel láthatjuk az új ablakokat, jövő hét végén újabb három ablak kerül a helyére.

Hálás köszönet Asztrik főapát úrnak a híveknek a tervezőknek, kivitelező mestereknek valamint a takarítóknak.

Így készülődtek szent Márton ünnepére a KALÁSZos gyerekek: Kalász foglakozás 2014. november képek