Évközi 32. vasárnap

A mai vasárnap 16.30 óra az apátsági Majorban Szent Márton napi koncertet ad Szombathelyi Szaniszló vezetésével a Sani Singers. Mindenkit szeretettel várunk, a belépés díjtalan.

November 10-én hétfőn 10.00-kor Szent Mónika imaközösség közös imádsága lesz.

November 11.-én kedden Szent Márton ünnepe lesz. 16.30-kor gyülekező a lampionos zarándoklatra Szent Márton szobornál.

Gyászmise és temetés:

November 12.-én szerdán 13.45-kor gyászmise elhunyt Horváth Jánosnészületett Pusztai Vilmáért, majd 14.30-kor az Ő temetése lesz.

November 13.-án csütörtökön a szentmise előtt fél órával szentségimádást tartunk.

Előre hirdetjük:

Ebben az évben a Területi Apátság plébániáinak közös Szent Erzsébet ünneplése Asztrik főapát vezetésével november 19.-én szerdán 18.00-kor a ravazdi Szent Márton templomban lesz. A szegényeknek tartós élelmiszert ajánlhatunk fel. A szentmise után a Ravazd Önkormányzat termében Hortobágyi Arnold plébános vezetésével  a ravazdi hívek vendégszeretetének örülhetünk. Aki el tud jönni kérem a plébánosnak jelezze nov. 14.-ig a szállítás és vendéglátás szervezése miatt.