Évközi 31. vasárnap Halottak napja

A mai vasárnapon, Halottak napján 15:00-kor az elhunyt szeretteinkért rövid imádságra hívom a híveket a temetőbe, majd a sírokat áldom meg.

November 3-án hétfőn 10:00-kor Szent Mónika imaközösség közös imádsága lesz.

November 4-én kedden 20:30-kor Bibliaóra lesz a Boldogasszony Házban Ákos atya vezetésével.

November 6-án csütörtökön a szentmise előtt fél órával szentségimádást tartunk.

November 7-én első péntek, a szentmise után dr. Sulyok Elemér bencés atya tart bibliaórát az ószövetségi zsoltárokról.

November 8-án szombat délután 15:00 órakor a Boldogasszony Házban KALÁSZ foglalkozás lesz, amelyen a Márton-napi lampionos zarándoklatra készülünk lámpáskészítéssel.

November 9-én vasárnap 16:30-kor az apátsági Majorban Szent Márton napi koncertet ad a Sani Singers Szombathelyi Szaniszló vezetésévelMindenkit szeretettel várunk, a belépés díjtalan.

Előre hirdetjük:

November 11-én kedden 16:45-kor Szent Márton napi lampionos zarándoklatra várjuk a híveket. A Szent Márton szobornál gyülekezünk.

November 19-én szerdán 18:00-kor a Területi Apátság plébániáinak közös Szent Erzsébet ünneplése Asztrik főapát vezetésével a ravazdi Szent Márton templomban lesz. A szegényeknek tartós élelmiszert ajánlhatunk fel. A szentmise után a Ravazd Önkormányzat termében Hortobágyi Arnold plébános vezetésével a ravazdi hívek vendégszeretetének örülhetünk.