Ebben hónapban az esti szentmise előtt Rózsafüzért mondunk,

ezen a héten a- częstochowai Fekete Madonna kegykép másolat előtt.

Keresztelő:

Október 11-én szombaton megkereszteltem Novák Péter és Szalkai Veronika Marcell keresztnevű gyermekét,

október 12-én vasárnap pedig Kemény Ferenc és Keményné Hujter Krisztina Anna kislányát.

Október 13-án hétfőn 10.00-kor Szent Mónika imaközösség közös imádsága lesz.

Október 18-án délután 3 órakor Kalász foglalkozás lesz, melynek helyszíne a Boldogasszony Ház.

Szombaton fejeződik be Rómában a rendkívüli szinódus 184 résztvevő és Ferenc pápa jelenlétével, amelynek témája a család. A Magyar Kurír hírportálon kísérhetjük figyelemmel az ülések összefoglalásait.

Jövő vasárnap missziós vasárnap. A perselygyűjtést a misszió javára küldjük el a Magyar Püspöki Konferencia kérése szerint.

Templomfelújítás:

Megrendeltük a 11 db új templomablakokat, amelyek darabonként 193.500,-Ft lesz és november 10.-én szállítanak. Kérem, akinek van lehetősége támogassa a templom felújításának ezt a programját.