évközi 26. Szentírás vasárnapján

A szentmisék, liturgiák rendje:

Szeptember utolsó két hétköznapján hétfőn, kedden 19.00 órakor, de október elsejétől,tehát szerdán már 18.00-kor lesz a szentmise. Jövő vasárnaptól 8.00 9.30 és 18.00-kor van szentmise.

Szeptember 29-én hétfőn 10.00-kor Szent Mónika imaközösség közös imádsága lesz.

Október 2-án első csütörtökön Dr. Várszegi Asztrik a Főapátságtól nyugdíjba menőket meghívta du. 16.00 kezdettel a Majorságba, majd a program utolsó elemeként ide a kistemplomba. A 18.00-kor kezdődő szentmisén Főapát úr vezeti a liturgiát és ő lesz az igehirdető. A szentmise előtt fél órás szentségimádással várjuk őket.

Bibliaóra:

Október 3.-án elsőpénteken a 18.00-kor kezdődő szentmise után dr. Sulyok Elemér atya tart 45 perces biblia órát, "Ki volt Jézus" címmel. A Boldogasszony Házban havonta egy alkalommal folytatja az előadást. Szeretettel várunk minden érdeklődőt.

Templomfelújítás:

Örömmel jelzem, hogy az ismert sok nehézség után a templomtető felújítás négy hónap után befejezéshez közeledik, valamint az elfogadott tervek szerinti templomablakok megrendelése folyamatban van.

Távolabbi program:

Október 7.-én kedden felnőtt Bibliaolvasást szervezünk Ákos atya vezetésével, úton levőknek, nyitott szívűeknek. Ezek az alkalmak egy-egy evangéliumi szakasz megbeszéléséből és át-imádkozásából állnak. Minden hónap első keddjén a Boldogasszony Házban lesznek ezek az egyórás együttlétek, 20.30-as kezdettel, hogy a kisgyermekes szülők is részt vehessenek.