- Hétfőnként 10 órától Szent Mónika imaóra a templomban. Családjainkért, gyermekeinkért imádkozunk, rózsafüzért mondunk. Mindenkit szeretettel várunk!

- Szintén minden hétfő este 18 órakor (a téli időszakban, majd május 1.-től szeptember 1.-ig 19 órakor ) Igeliturgia és imádság Szentatyánkért, Cirill főapátért, a plébánián szolgáló atyákért és egyházközségünkért.

Keddenként szentmise taizéi énekekkel, utána rövid taizéi imádság és gondolatok, a Taizé Közösség alapítójától, Roger testvértől.

- Bibliaórák a hónap 1. és 3. kedd estéjén, 19 órától a Boldogasszony Házban. Egy-egy Igeszakaszt olvasunk, keressük, miként szólít meg minket most, a mindennapi életünkre, majd imádsággal fejezzük be. Az alkalmak nem egymásra épülnek, nyitottak, bárki becsatlakozhat, akár egy alkalomra is!

- Csütörtökönként, a szentmise után félórás szentségimádást tartunk.

- Havonta első pénteki szentmise és beteglátogatás.