"Szeretettel várunk mindenkit a pannonhalmi néptáncegyüttesek év végi műsorára!

Az előadáson 4 gyermekcsoport mutatja be azokat a táncanyagokat, koreográfiákat, amiket idén elsajátítottak.

A műsor után pedig táncházra invitálunk minden kedves érdeklődőt.

Helyszín: Kazinczy Ferenc Művelődési Ház, Pannonhalma

Időpont: 2024.06.15., szombat, 17 óra

Program:

Előadás 17 órától.

Az óvodások kezdik, majd korcsoport szerint folytatódik, és a felső tagozatosok zárják a műsort.

Gyerek-és családi táncház 18.30-tól. Népi gyermekjátékokkal, sok énekkel, mondókával, egyszerű, könnyen elsajátítható polgári táncokkal.

Felnőtt táncház 20 órától, mely tánctanítással kezdődik. Bálint Szilárddal és Bálint Emesével tövisháti, Viszló Bálinttal és Viszló Kittivel pedig rábaközi táncokat tanulhatnak a résztvevők.

Majd igény szerinti táncrendek, táncház, nótázás kifulladásig.

Muzsikál a Sajó Banda.

A rendezvény ingyenes.

Az együttesek számára azonban hálásan fogadunk el támogatást a kihelyezett becsületkasszánkba.

Az esemény "batyus" jellegű! "Ha jöttök, lesztek, ha hoztok, esztek" jeligére. A fenntarthatóság jegyében szeretnénk kérni a kedves vendégeket, hogy poharat hozzanak magukkal.

Kérjük a kedves érdeklődőket, az eseménynél jelezzék részvételi szándékukat!

Köszönjük!"

Szeretettel,