Húsvét 5. vasárnapja

Pünkösdig minden vasárnap, az esti szentmise után, az Öröm útját járjuk.

Május 1. szerdától az esti szentmisék 19:00 órakor kezdődnek!

Májusi litániák

Május 1-én, szerdán 18 órakor, és a hónapban minden szombaton és vasárnap 18 órakor litánia a Boldogasszony Kápolnában. Templomunkban minden szombaton este, a mise után ünnepélyes litánia.

Május 3-án elsőpéntek – beteglátogatás kérésre.

Május 4-én, jövő szombaton 15 órakor KALÁSZ foglalkozás a Boldogasszony Házban. Anyák napi főpróba lesz.

Május 5-én, jövő vasárnap a 9:30-as diákmisén a KALÁSZ-os gyerekek Anyák napi ünnepi köszöntő műsorát láthatjuk.

Május 25. Nagymarosi Ifjúsági Találkozó Plakát itt.

Június 1. Miskolc  - Ez az a nap!2024

Akik jelentkeztek a június 15.-i csatkai és bodajki zarándoklatra, a csatolmányban néhány praktikus és lelki szempontot olvashatnak előzetes készületként.

Jubiláns házaspárok megáldása

2024. június 9. vasárnap az esti 7 órás mise keretében szeretnénk a jubiláns házaspárokat megáldani és kiemelten értük imádkozni. A faliliújsághoz kitettünk egy táblázatot, ahol fel lehet iratkozni / illetve jelezhetjük ismerőseinket is!

BÍZD RÁ MAGAD - honlap ajánló

bizdramagad.hu honlap egyedi, tematizált ajánlásgyűjteményében az emberi életút sokféle kihívásával kapcsolatban találhatunk valós, gyakorlati segítséget. Legyen szó pl. gyermekvállalásról, gyereknevelésről, párkapcsolatról, függőségekről, időskorú/beteg hozzátartozó gondozásáról, pszichológiai, érzelmi elakadásokról vagy bármilyen személyes nehézségünkről.

Jelenleg több, mint százötven, elsősorban katolikus segítő szervezetet, „jó gyakorlatot” mutatnak be oldalukon, akik sokféle módon tudnak támaszt, kapaszkodót nyújtani számunkra (pl. segélyhívó, pszichológiai és mentálhigiénés segítség, önsegítő kör, lelkigyakorlat, lelki vezetés, zarándoklat, tanfolyam, online társkereső, betegápoló közvetítő szolgáltatás, stb.).

Bajban, nehézségekben, krízisben segítséget jelenthet, ugyanakkor fejlődési szempontból jó gyakorlatokat, szervezeteket bemutató gazdag ötlettár.

Kérjük, adója 1+1%-ának felajánlásával támogassa a Magyar Katolikus Egyház és a Katolikus Karitász rászorulókért végzett szolgálatát! Köszönjük!