Évközi 4. vasárnap

Február 2-án, elsőpénteken, Urunk bemutatásának ünnepe - Gyertyaszentelő Boldogasszony.

Elsőpéntek – Beteglátogatás.

A Bazilikában (Apátság) ünnepélyes gyertyás körmenettel kezdődik 18 órakor a liturgia.

Február 3-án, szombaton, Szent Balázs püspök ünnepe.

Jövő vasárnap, a diákmisén is lesz gyertyaszentelés és Balázsáldás. Gyertyát lehet hozni szentelésre. Elsőáldozóinkat is bemutatjuk a diákmisén.

Filmklub

A farsangi időszak lezárásaként 2024. február 9-én, pénteken délután 4 órakor a Boldogasszony Házban

Michael Ende híres meseregényének, a Végtelen Történet-nek színes német-amerikai filmváltozatát vetítjük.

Szeretettel várunk mindenkit (gyerekeket és felnőtteket is) a filmre és az azt követő beszélgetésre!

Házas Hétvége Pannonhalmán

Lelkigyakorlat házaspároknak és atyáknak

2024. március 1 – 3; (péntek délutántól vasárnap délutánig) Pannonhalmán, a Bencés Gimnázium Kollégiumában.

A hétvége célja, hogy a házaspárok közelebb kerüljenek egymáshoz és a jó Istenhez. Megerősödjön az elköteleződésük egymás felé, és egyre mélyebben átéljék a házasságukban rejlő sok-sok örömet és lehetőséget.

A lelkigyakorlatot egy atya és három házaspár vezeti. Sok-sok szeretettel vár a Házas Hétvége győri közössége!

Kapcsolat: Tamás Balázs és Magdi

tel.: 06 20/ 775-2842