A Gyümölcsoltó Boldogasszony Plébánia Pannonhalmán, a Piactér mellett, a bástyafal feletti területen található. A templom mögött helyezkedik el a Plébániahivatal és közösségi összejöveteleink szokásos helyszíne, a Boldogasszony Ház.

Megközelítés gépkocsival:

Pannonhalma Győr-Moson-Sopron megyében, az M1-es autópálya 118 km-es leágazásától délre, a 82-es főút mellett, az autópályától kb. 10 km-re található.

A város templomába gépkocsival érkezők számára a bástyafal alatt vagy a piactér közelében célszerű parkolni és gyalog felsétálni a templomhoz.

Akadálymentesítés:

Nehezen mozgó vagy tolókocsis híveink számára fent, a templom mellett általában szokott lenni egy-két gépkocsinak hely, de a szabad közlekedés érdekében kérjük ezeket csak indokolt esetben használni. A templom mellé a piactér felőli hosszú emelkedőn lehet felhajtani. A templomba való bejutás baloldalon, a sekrestyén keresztül akadálymentesített (tolókocsival is járható).