A szombat esti szentmisén (01.20.) Tóth András református lelkész hirdet Igét, megnyitva az Imahetet a Keresztények egységéért. A szentmise utána a Boldogasszony Házban lesz beszélgetés a lelkésszel egyházukról, és mindenről, amit kérdezünk. Szeretettel hívunk mindenkit!

Isten Igéjének vasárnapja

A Diákmisére hozzuk el a Szentírásunkat, mert a  Szentírás vasárnapja alkalmából megáldjuk a Bibliákat és kérjük a Szentlelket, hogy szítsa fel bennünk a Szentírás olvasás vágyát és segítse üzenete megértését.

Ökumenikus imahét

Az ökumenikus egységhét 2024. január 21-28. között van az egész világegyházban.

Ezen a héten a szentmisék könyörgéseit, az imádságokat az ökumenizmus szándékára ajánljuk.

A hétfői igeliturgia imádságait, a keddi szentmisét a taizéi imádsággal, valamint a csütörtöki szentségimádási alkalmakat is ennek jegyében tartjuk.

Január 26-án, pénteken, 13 órakor +Nagy Zoltánné, szül. Lendvay Irma temetése. Előtte 12:15-kor engesztelő szentmise.