Évközi 2. vasárnap

A diákmisét követően az elsőáldozásra készülő gyermekeknek foglalkozás lesz a templomban. A szülőket pedig a Boldogasszony-házban várom, csoport-bontásban.

Január 16-án, kedden 13 órakor +Csida Gyuláné, szül. Papp Emma temetése lesz Győrben, a nádorvárosi köztemető, új ravatalozójában.

Ökumenikus imahét

Az ökumenikus egységhét 2024. január 21-28. között van az egész világegyházban. Ezen a héten a szentmisék könyörgéseit, az imádságokat az ökumenizmus szándékára ajánljuk.

A hétfői igeliturgia imádságait, a keddi szentmisét a taizéi imádsággal, valamint a csütörtöki szentségimádási alkalmakat is ennek jegyében tartjuk.

Január 20-án, jövő szombaton 18 órakor, az imahét nyitó előesti szentmiséjén vendégünk lesz Tóth András református lelkész. Ő fog Igét hirdetni.

Január 21. a Szentírás vasárnapja.

A győri Kármelita templomban havonta egy csütörtök esti alkalommal Taizei imákat tartanak. Február 18-án, jövő hét csütörtökön lesz az első alkalom.