A Szent Család vasárnapja.

A diákmisén keresztelő is lesz és  a házaspárok megújítják házassági fogadalmukat, és megáldjuk a családokat.

A 18 órás szentmisén Hálaadás.

Szilveszterkor templomunk nyitva lesz este 10 órától éjfélig. Aki szeretne, betérhet év végi hálaadásra, rövid imádságra.

2024. január 1. hétfő: Újév, Szűz Mária, Istenanyja ünnepe.

Miserend:  8-kor és este 18-kor  /Nem lesz diákmise!/

Az esti szentmisén megemlékezünk a 4 évvel ezelőtt elhunyt József atyáról.

Január 5-én, elsőpéntek, beteglátogatás.

Január 5-én 15 órakor lesz +Petrovicz Mihály temetése. Engesztelő szentmise este 18 órakor.

Január 6-án, szombaton Urunk megjelenése, Vízkereszt ünnepe

Este 18-kor szentmise és víz szentelés. Szentelt vizet lehet hazavinni.

Háromkirályjárás- KALÁSZ

A 2017-ben indult kezdeményezés folytatásaként 2024. január 5-én, pénteken délután és január 6-án, szombaton délelőtt ismét lesz Háromkirályjárás Pannonhalmán - HÁZSZENTELÉSSEL egybekötve. Jelentkezni lehet a templomban kitett lapon, ill. Szücs Marikánál!

Olasz zarándoklatok 2024-ben:

1./ Egyházközségi zarándoklatot szervezünk Rómába, 2024. szeptemberében. Részletek és jelentkezés, jövő év elején lesz meghirdetve.

2./ Arnold atya olaszországi zarándoklatot hirdet, 2024. április 13-16. között.

Szent Rita és Szent Benedek nyomdokain, a festői szépségű Cascia-ba (Kása) és Norcia-ba (Norcsa). A zarándokút a Pannon Pilgrim utazásszervező iroda segítségével és Arnold atya lelkivezetésével valósul meg. Jelentkezés módja és bővebb információ olvasható ITT, a 4plebania oldalán.