Ministráns napközis tábor lesz augusztus 2 – 4-ig a Boldogasszony Házban!

A tábor EKCP pályázati támogatásból valósul meg!

Augusztus 4. elsőpéntek, beteglátogatás.

Augusztus 6. vasárnap Urunk színeváltozásának főünnepe.

Idén nyáron újra ellátogatnak hozzánk a csíksomlyói Árvácskák!

Augusztus 5-én, szombaton, 17:30-kor tartják meg a „Rút kiskacsa” című kis előadásukat a plébánia melletti sportpályán. Ezt követően alkalmunk nyílik támogatásban is részesítenünk őket. Estére pedig pannonhalmi családok fogadják és látják őket vendégül egy éjszakára, az itt tartózkodásuk idején. Másnap, vasárnap a 9:30-as diákmisén ők fognak zenélni, énekelni, s ezután indulnak is tovább Pannonhalmáról.

Augusztus 7-9. Liturgikus Tanulmányi Napok  az Apátságban: Gazdag programkínálat lesz, több bencés, evangélikus, református és határontúli előadóval!

Legyen öröm az iskolakezdés!

A Katolikus Karitász országos központja idén is támogatja a rászoruló  gyermekek iskolakezdését. A Pannonhalmi Karitász ISKOLAI TANSZERGYŰJTÉSt hirdet helyi rászoruló családok gyermekei részére.

A csatolmányban lévő ötlet-listán szereplő tanszereket várunk a templomban hátul kihelyezett gyűjtődobozba, a sekrestyében vagy a plébánián leadva 08.31-ig.