Január 15-22-ig ökumenikus egységhét

Ennek jegyében január 16-án hétfőn, az Igeliturgia, Taizé jellegű lesz.

Január 19-én, csütörtökön 19 órától dicsőítő szentségimádás lesz a győri Székesegyházban: Csiszér László zenei szolgálatával és Simon Dávid atya gondolataival, elmélkedéseivel.

Itt Pannonhalmán, az esti 18 órás szentmisét követően megtartjuk a szokott szentségimádást, de zenei kíséret nélkül.

Január 22-én, Szentírás vasárnapján, az egységért való imahét keretében Győri Boglárka evangélikus lelkész hirdeti az Igét a 9.30-as diákmisén.

Január 22-én vasárnap rendkívüli Szentjánosbogár találkozó lesz a diákmise után, a Boldogasszony házban.

A nyári tábor vezetői közül jönnek el néhányan aznap. Elsősorban a tábori résztvevőket várjuk erre az alkalomra.

A 12 év alattiaknak közös játék és éneklés kb. fél 12-ig, a nagyobbaknak beszélgetés is lesz, kb. 14 óráig.

Aki szeretne részt venni, kérjük, regisztráljon Hódsági-Molnár Jánosnál!

Kedves Ifik! Kedves ifikkel kapcsolatban levő Testvérek, Családok!

Folytatódnak a tavaly elindult közösségi együttlétek, középiskolás és idősebb korosztálynak!

Szombatonként 19 órakor, Ákos atyával, a Boldogasszony Házban (a plébániatemplom mögött)! Bármikor be lehet csatlakozni és a barátokat is lehet hívni! Váltakozva, hol társasozás lesz, hol az ifiket érdeklő témákról beszélgetés, máskor filmnézés…

Hívlak Téged! A faliújságon és a honlapon olvashatsz néhány vallomást a tavalyi résztvevőktől!