ÉVKÖZI 24. VASÁRNAP

A szentmisék este 18:00 órakor kezdődnek.

Szeptember 13-án, kedden 18:30-kor, a szentmise után a másik Bibliaórás csoport is indul.

Ezek a hónap 2. és 4. keddjein lesznek szintén a Boldogasszony Házban!

Általában a következő vasárnapi evangéliumot olvassuk, keressük, miként szólít meg minket mindennapi életünkre, majd imádsággal fejezzük be.

Az alkalmak nem egymásra épülnek, nyitottak, bárki becsatlakozhat akár egy alkalomra is!

Szombatonként az esti mise után, 19 órakor a Boldogasszony Házban folytatódnak a tavaly elindult ifjúsági közösségi együttlétek. Középiskolásokat, ill. nagyobb fiatalokat hívunk. Meghívó levél.

Szeptember 17-én Forráspont rendezvény a BOK csarnokban.

14-30 év közötti fiataloknak - Zenés dicsőítés, tanúságtételek, szentségimádás és szentmise, vizuális és akusztikus élményekkel.

Az Egyházmegyéből különjáratú autóbusz indul! Jelentkezés az utazásra online, a 4plebania oldalán: https://4plebania.hu/forraspont/

2022. október 1. és november 20. között népszámlálás lesz Magyarországon, melynek során a lakosság vallási hovatartozását is felmérik.

A népszámlálás során gyűjtött adatok jelentősen befolyásolják jövőnket, ezért különösen is fontos, hogy a hívek vállalják vallási hovatartozásukat. Az MKPK buzdítja a híveket, hogy aki tud, felelősen vegyen részt számlálóbiztosként is, a korrekt és megfelelő lebonyolításban. Felkészítés és kiválasztás előzi meg ezt a jelentős munkát, ezért javasolják, mielőbb jelentkezzenek a területi jegyzőnél!

Október 1. Nagymarosi Ifjúsági Találkozó.

Mottó: „Keresd a békét és járj annak útján!” Plakát és Nagymarosi levél.

Fiataloknak különjáratú autóbusszal közös utazás lehetőségéről infó, jelentkezés 09.20-ig: https://4plebania.hu/nagymaros/

Október 5. szerdától újra indulnak a Néptánc próbák a Boldogasszony Házban!

Óvodás és iskolás korosztály számára. Bővebb információ: Bálint Emese (+36 20 579-1757).

Október 8-án Magyaraok Nagyasszonya ünnepén Sokorópátkán 11:00-kor búcsúi zarándok mise Böjte Csaba ferences testvérrel.

Arnold atya gyalogos zarándoklatot is szervez oda.

Meghívó + Vajda Péter, a  Sokorói Tájegységi Egyesülés elnökének meghívója.