ÉVKÖZI 13. VASÁRNAP

A 9:30-as diákmisén tanévzáró Te Deum minden diák részére.

A Szentjánosbogár tábor indító szentmiséje vasárnap 17:00-kor kezdődik. Örömmel várják a helyieket is! Természetesen este 19:00-kor is lesz szentmise.

A héten hétfőn és kedden (június 27-28.) a szokásosnál 1 órával előbb, 18 órakor lesz mindkét napon szentmise a Szentjánosbogár táborozókkal együtt.
Így nem lesz 19 órakor Igeliturgia, ill. mise ezen a két napon.

Jövő héten elsőpéntek, beteglátogatás.

Jövő vasárnap, július 3-án Péter-fillér gyűjtés.

Augusztus 23-28. Ifjúsági Zarándoklat FatimábaArnold atya szervezésében. Jelentkezési határidő: június 30.

Július 23. Budapest, EZ AZ A NAP! rendezvénysorozat a Puskás Arénában.

Plébániai fogadóórák

A plébánia iroda félfogadása munkanapokon reggel 8 – 10 között. Egyébként üzenetrögzítőre mondják, ill. email-t írjanak és visszahívjuk, válaszolunk.

Köszönet - Úrnapja

Köszönetet mondunk minden résztvevőnek és segítőnek, aki hozzájárult a múlt heti Úrnapi ünnepünk széppé tételéhez. Köszönet az oltárkészítőknek, a virágsziromszőnyeg díszítőknek, a Karitász önkénteseknek és minden segítőnek, szolgálatot teljesítőnek részvételét!