Húsvét 2. vasárnapja, Irgalmasság vasárnapja

A szentmisék, liturgiák rendje:

Hétköznapokon 18.00-kor van a szentmise.

Vasárnap 8:00,  9:30, és 18:00 órakor.

Keresztelők:

Április 12-én, vasárnap a diákmise után 11.00-kor három gyermeket keresztelünk: <>Maár Zoltán és Szabó Katalin, Máté Balázs gyermekét, Szabó Attila és Csáfordi Edina Bálint gyermekét valamint Kovács Péter és Sági Renáta, Dorina gyermekét.

Április 13-án hétfőn 10.00-kor Szent Mónika imaközösség közös imádsága lesz.

Április 16-án csütörtökön a szentmise előtt félórával szentségimádást tartunk.

Április 18-án szombaton kerül sor a Területi Apátság Családnapjára a pannonhalmi Gimnáziumban 10:00 órai kezdéssel.

Április 18-án 15:00-kor Kalász foglalkozás a Boldogasszony Házban.

Jövő vasárnap húsvét 3. vasárnapja.

Húsvét 3. vasárnapjára, április 19-re meghirdetem pannonhalmi Egyházközségi Képviselő Testület megerősítését, új képviselők szavazását. Ezen a vasárnapon (előesti szentmisén is) szavazó lapokat adunk itt a templomban, ezen a lapon rajta lesz minden szükséges információ és megfelelő tájékoztatást is adok. A szavazó lapokat rá következő hétre kell eljuttatni a templomban elhelyezett urnába.

Előre hirdetem a Szent Mónika Közösség május 16-án Gyöngyösön tartandó országos találkozóját. Édesanyák jelentkezését várjuk április 19. jelentkezési határidővel.