Nagyböjt 3. vasárnapja

Nagyböjti szentgyónással is készüljünk a Húsvét ünnepére! Minden mise után készen állnak az atyák gyóntatásra. Bátran szólítsuk meg őket!

A kormány és hatóságok útmutatásait követve az MKPK intézkedéseinek megfelelően kérik országosan betartani a szentmiséken a kézfogás és a nyelvre áldoztatás elhagyását és a kézbe áldoztatás általánossá tételét.

Március 16. hétfő este 18:00-kor Igeliturgia, utána imádság 19:00-ig.

A győri Könnyező Szűzanya búcsúja keddi záró szentmisére tervezett zarándoklat ELMARAD! A kialakult helyzet miatti kormányintézkedéseknek megfelelően a híveket arra kérik, hogy az internet, a rádió és a televízió segítségével kapcsolódjanak a közös imádsághoz.

Március 19. csütörtök Szentségimádás a 18:00 órai szentmisét követően, 19:00-ig.

Március 20. péntek a szentmise után kb. 18:30-tól keresztutat járunk. A nagyböjti péntekek húsmentes böjti napok.

Március 22. 15:30 Bach Mindenkinek Fesztivál „Főtemplomok és Orgonistáik” koncert a Bazilikában. Fellépők: Kiss Zsolt és Kővári Péter orgonaművészek. A belépés díjtalan, adományok felajánlhatók a Magyar Gyermekmentő Alapítvány számára.

Március 26. 9:30-tól a Baba-mama Klub keretében GYED-en lévő kismamáknak, anyukáknak és minden érdeklődőnek képzés, tanácsadás a Művelődési Házban. Téma: Okoskütyük használatának lehetséges hatásai a gyermekkorban

Szentjánosbogár tábor Pannonhalmán június 28 - július 3. (10-16 éveseknek) Jelentkezés: Résztvevőnek /Szállásadónak – bővebb információ: Hódsági-Molnár Zsófi és Janó

Nagyböjti tartós élelmiszergyűjtést hirdetünk. Március 15-22. között várjuk tartós élelmiszeradományaikat a sekrestyében, vagy a plébánián!

Kérjük, adója 1%-a felajánlásával támogassa a Katolikus Karitász rászorulókért végzett szolgálatát!