Gyümölcsoltó Boldogasszony Plébánia
9090 Pannonhalma, Váralja 1.

Gyümölcsoltó Boldogasszony Plébánia

Évközi 5. vasárnap

 

Balázsáldás a szentmiséken.

 

Február 10-16. Házasság hete rendezvénysorozat Győrben. Bővebb információ itt.

 

Február 11. kedd: Az esti szentmisét követően kb. 18:30-tól Bibliaóra Ákos atyával a Boldogasszony Házban.

 

Február 13. csütörtök: Szentségimádás a 18:00 órai szentmisét követően, 19:00-ig.

 

Február 15. szombat: 15:00 KALÁSZ farsang a Boldogasszony Házban.

 

Február 15. szombat: 16:30 GYŐR - Szent Imre templomban (9024 Győr, Szent lmre u. 35.) Dr. Csókay András missziós társa, Dr. Fodor Réka (AFRÉKA) afrikai missziós orvos előadása. A belépés ingyenes. Az előadás végén az Afréka-misszió számára gyűjtés lesz. Bővebb információ itt.

 

Február 16.  vasárnap: Betegek világnapja - A reggeli és esti szentmisék keretében a betegek kenete szentségének kiszolgáltatása lesz.

 

Március 7-én, szombaton 15:30-kor „Szeplőtelen szívem diadalmaskodni fog!” c. fatimai Mária-jelenések történetét bemutató színielőadás a Kazinczy Ferenc Művelődési Házban. Bővebb információ a hirdetőtáblánál a plakáton.